Někdo kráčí krajinou

pohybové a výtvarné setkání s krajinou

12.-16.8.2022

Máme radost, že vás můžeme přivítat v krásné krajině jižních Čech. 

Máme radost, že vás můžeme přivítat ve výjimečném prostředí rezidenčního domu v Komařicích u báječných hostitelů Markéty a Aleše.

Máme radost, že spolu s vámi strávíme čas netradičním tvořením!

Společným výchozím tématem pro pohybové a výtvarné tvoření bude krása kostrového systému a jeho vztahy k ostatním systémům těla.

Budeme se věnovat stabilitě a mobilitě kostí, dotkneme se i měkkých struktur, které kosti obklopují a necháme je v této vztahovosti po spirále vstupovat do prostoru. Z této prožité pohybové zkušenosti budeme tvořit loutku. Jaká bude? Záleží na tom, co se bude dít pod vašima rukama. Můžeme jí zapůjčit měkkost, pevnost, touhu vyjadřovat se, nebo prožívat svůj den ve vztazích. Vkročme tedy do krajiny!

Doprovázet vás budou tanečnice Anna Línová a výtvarnice Zuzana Klápšťová.

Adresa: Komařice 373 14, dům POD JAVORY, č.p 17. https://rezi.dance/

Příjezd je možný v pátek po 12h. Společné setkání začíná obědem ve 13h a po ní bude následovat první pohybový blok. Končí se v úterý ráno snídaní.

Ubytování a celodenní strava: 4800 Kč plná penze 4 dny a 4 noci. Začínáme obědem v pátek a končíme snídaní v úterý. Platí se v hotovosti na místě.

Materiál: 1500 Kč Platí se v hotovosti na místě.

Účastnický poplatek: 4200 Kč zahrnuje lektorné a pronájem sálu.

Platí se na účet 2172072173/0800 do 30. června 2022.

Rezervaci není možné zrušit, je možné za sebe najít náhradníka.
Přihlašování: anna.linova@seznam.cz do 30. června. Kapacita míst je omezená na 10 účastníků!

K účasti na tomto setkání není potřeba žádných předešlých tanečních, či výtvarných zkušeností. Máme radost, že se můžeme potkat při tomto výjimečném spojení somatické práce s tělem a výtvarným tvořením právě v různorodosti nás všech. 


Kudyznudy.cz - tipy na výlet