SOMA KLUB

Seznam lektorů a tvůrců pracujících na vlně somatiky 


► Staňte se členem Soma klubu a prezentujte svou práci a tvorbu na somatika.cz

 ✏ soma@somatika.cz


Rena Milgrom (ČR) CMA, TPT, RSME

Ve studiu DanceLab lektoruji soma kurzy TĚLE/SNĚNÍ: Somatické cesty v pohybu a AUTENTICKÝ POHYB (Authentic Movement). Pořádám workshopy, retreaty, nabízím individuální sesse, online kurzy, realizuji výcvik Vědomé tělo.

Kontakt: renadance@gmail.com


Anna Línová, , Mgr.art, IDME

Jsem taneční interpretka a performerka. Od 25 let působím jako taneční pedagog na různých uměleckých školách a dlouhodobě se věnuji somatické práci s širokou veřejností ve studiu DanceLAB. Zvu vás na pravidelné kurzy SOMA CAFFÉ a SOMA LABORATOŘ.

Kontakt: anna.linova@seznam.cz


Žubra Katarína Žubretovská

Učím kurzy a dielne Kontaktnej Improvizácie, vedu somaticko-pohybový program Živé Telo na Slovensku, sprevádzam súkromnými tanečnými lekciami a terapiami, lektorujem u Reny Milgrom v programe Vědomé Tělo a pôsobím na Univerzite Vedomého Života.

Kontakt: zubra@vedomaskola.sk


V štúdiu DanceLab sprevádzam klientov pri individuálnych pohybových hodinách a terapiách. Vediem pohybovo-podpornú skupinu Ženy v Těle. Sprevádzam workshopmi somatického pohybu v prírode Výlety vnímavýma nohama.

Kontakt: lenka.sabolcakova@gmail.com


Blanka Lisá

Jsem certifikovaná lektorka BodyMind dancing a absolvetka programu Dynamic Embodiment Somatic - Movement Therapy training pod vedením Marthy Eddy, který je uznán mezinárodní asociací ISMETA. Absolvovala jsem tříletý program Vědomé tělo Reny Milgrom a pokračuji v návazném praktickém studiu. Jsem členkou pohybové skupiny Pohyb JáMy a volného uskupení improvizovaného pohybu IMPROVISIT.

Kontakt: blanka.lisa@centrum.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet