Emoční regulace a somatické ukotvení v době COVIDu

SOMA Festival Praha 2022 - Sobota 16:00 -17:30 - online přes zoom

Emoční regulace a somatické ukotvení v době COVIDu. 

V tomto kontemplativním a intimním workshopu budeme pracovat s vlastními individuálními COVID příběhy a mapovat naši vnitřní krajinu na papíře pomocí per a barevných tužek. Zapojíme tělo do hlubokého somatického dialogu a budeme reflektovat naši cestu rokem 2020. Budeme reflektovat a projektovat spojení našeho minulého, současného a budoucího já - syntetizovat to, co jsme se dosud naučili a kam chceme jít dál.

Co se stalo? Co se aktuálně děje? Jaké jsou naše možné budoucí výstupy? Tato linie dotazování nás zavede do somatického zkoumání pohybu, práce orgánů a sebe doteku, k regulaci našich emocí, k uzemnění a vyvážení našich energií. Přijďte prozkoumat koregulaci, emoční uvolnění, centrování, podporu, dech a rovnováhu. Přineste si papír, pera a barevné tužky nebo pastelky! 

(tento workshop proběhne online přes zoom)


Stephanie Tack (USA) 

Stephanie získala magisterský titul v oboru tanec na univerzitě Hollins University / American Dance Festival Program na Duke University a 18 let byla profesionální tanečnicí a učitelkou tance v New Yorku. Získala certifikaci v Polarity Therapy, Shamanic Trance Dance Facilitationn, Spirituálním poradenství a hypnóze. Od roku 2012 studuje Dynamic Embodiment a Somatickou pohybovou terapii s Marthou Eddy. Stephanie má certifikaci jako učitelka BodyMind Dancing a je jednou z asistentů Marty Eddy. Stephanie je dlouholetou studentkou a milovnicí bojových umění a je také trénována v technikách protahování PNF od StretchLab. V současné době žije v Los Angeles a prozkoumává křižovatky těla, mysli a ducha. Vede zkušenostní práci s tělem a rituály pro páry, jednotlivce a skupiny.