Vybalancování emocionálního těla: vztahy, orgány a vyjádření.

SOMA Festival Praha 2022 - Neděle 16:00 -17:30

Vybalancování emocionálního těla: vztahy, orgány a vyjádření.

Co se zde stalo? Co se právě děje? Jaké jsou naše osobní a kolektivní příběhy? Jaké jsou naše možné budoucí výsledky?

Tento workshop je pohybovou a zvukovou cestou, kterou se přiblížíme a pak i získáme náhled na naše emocionální tělo a omezení našeho osobního příběhu. Prozkoumejte vznešenou svobodu prostřednictvím "6 léčivých zvuků" Čchi-kungu a somatické pohybové terapie, kdy budeme regulovat své emoce, podporovat zdraví svých orgánů a spoluregulovat se prostřednictvím osobního vyjádření - verbálního i neverbálního.

Od vnitřního k vnějšímu se pohybujeme a tančíme, dýcháme, dovolujeme, soustředíme se a balancujeme, zníme a dotýkáme se sebe sama. A jak přecházíme ze vztahu se sebou do vztahu s ostatními, regulujeme, uvolňujeme, uzemňujeme a vyrovnáváme naše osobní i kolektivní energie.

Stephanie Tack (USA) 

Stephanie je registrovaná somatická pohybová terapeutka a lektorka (ISMETA). Je držitelkou certifikátu Dynamic Embodiment a BodyMind Dancing Dr. Marthy Eddy. Získala magisterský titul v oboru tanec na Hollins University/ American Dance Festival Program na Duke University a 20 let působila jako profesionální tanečnice a učitelka tance v New Yorku. Je držitelkou certifikátů v následujících oborech: Fasciální strečink, Polarity Therapy, Shamanic Trance Dance Facilitation, Spiritual Counseling a Hypnosis. Stephanie je dlouholetou studentkou a milovnicí bojových umění a v současné době žije v Los Angeles v Kalifornii, kde zkoumá průsečíky těla, mysli a ducha prostřednictvím individuálních sezení somatické pohybové terapie, somatických pohybových kurzů pro skupiny a Embodiment Coaching Online.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet