SOMATIKA.CZ

platforma pro somatický přístup k člověku

Co znamená somatický přístup

Somatická práce je založena na porozumění, že vše, co potřebujeme pro svoje léčení a rozvoj potenciálu máme uvnitř. Můžeme na to dosáhnout, pokud se naučíme vnímat a následovat svoje interní tělové procesy. Tyto procesy se však stále adaptují v čase a v kontextu. Soma je vnímáno jako tělo prožívané z hlubokého nitra. V momentě, kdy tento proces prožívání umírá, soma se stává pouhým tělem.

Kdo jsme

Jsme kolektiv lektorů, terapeutů, facilitátoru, tanečníků a lidí z různých oborů zabývajících se somatickým vzděláváním, somatickou praxí, uměním a terapiemi. Naším záměrem je sdílet somatické přístupy jak s odborníky, tak s širokou veřejností. Dlouhodobě společně pracujeme, tvoříme, bádáme a nadále se vzděláváme.

Více o nás...

Věříme,

že každý člověk může využívat svůj maximální potenciál, aby mohl radostněji prožívat svůj život. 

Cestou ke zdraví rozumíme balancování fyzické, emoční a myšlenkové části našeho Já. 

 Somatické systémy jsou cestami ke kvalitnímu prožívání

...... k rozšíření našeho kreativního potenciálu

...... k integrovanému sebepoznávání

...... k osobní transformaci

Nabízíme

  • Somatické vzdělávání, umění a terapie široké i odborné veřejnosti
  • Garanci odbornosti lektorů a facilitátorů
  • Propojování somatických disciplín a vytváření mezinárodní spolupráce

Pracujeme v souladu se standardy ISMETA - International Somatic Movement, Education and Therapy Association. Vzdělávací program zastřešují mezinárodně certifikovaní lektoři.POKUD VÁS ZAJÍMAJÍ NOVINKY ZE SOMATICKÉ OBLASTI, PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU. 

Podpořte nás finančním darem


Připravili jsme možnost podpořit naši činnost. Pokud Vás naše práce a aktivity baví a zajímají, budeme rádi, když naši platformu podpoříte.

Zasláním jedné z níže uvedených částek na náš bankovní účet dáváte dar v uvedené hodnotě na naší činnost, tj. tvorbu a organizování somatického vzdělávání, umění a terapie, a projektů s tím spojených v prostorách studia DanceLab i jiných. 

Děkujeme Vám za podporu a věříme, že budeme mít vždy co nabídnout na oplátku. S Vaší podporou mohou tyto aktivity vznikat a fungovat.

Příjemcem daru je spolek Open field z. s., který zastřešuje aktivity platformy somatika.cz v prostorách studia DanceLab i jinde. IČO: 285 53 047, transparentní účet u Raiffeisen Bank: 666099/5500. 

100 Kč

200 Kč

500 Kč

1 000 Kč

Kudyznudy.cz - tipy na výlet