AUTENTICKÝ POHYB 


datum víkendu bude brzy upřesněn.....


AUTENTICKÝ POHYB  nabízí somatické výlety ven a dovnitř, kde se tělo stává archeologickým místem. Víkend je možností, jak se skrze ticho, pohyb a všímavost dotknout sama sebe,  být v dialogu s okolní přírodou a sám-sama se sebou.

Autentický pohyb je specifická somatická disciplína v oblasti tanečně-pohybové terapie a praxe Mindfullness. Pohybová meditace zaměřená do nitra, kde nasloucháme svému tělu a impulzům, které přicházejí.  Proces probíhá se zavřenýma očima a odvíjí se aktivně formou imaginace a expresivity s účastí svědka. Učíme se kultivovat vědomou pozornost jak toho, kdo se pohybuje, tak aktivního svědka. Autentický pohyb vychází jednak z konceptu jungiánské aktivní imaginace, tak z buddhistické psychologie a praktikuje se po celém světě. Proces je hluboce transformativní a jeho praktikování vynáší na povrch nevědomé procesy, které se následně vědomě verbálně zpracovávají.

Tento víkend je určen pouze těm, kdo mají s Autentickým pohybem zkušenost. Pro ty, ko ji nemají, je možná účast na čtvrtečních setkáních ve studiu DanceLab, Praha od 16.2. 2023

Vede:   Rena Milgrom, CMA, RSME, DMT  - praktikuje a vede Autentický pohyb 9 let pod mentoringem I.Halstrup (D) a Fran Lavendel (UK)

Místo

Program:


Co sebou:

  • teplý spacák
  • ručník a svoje toal.potřeby (mýdla a šampony v bio kvalitě)
  • výtvarné potřeby - něco bude k dispozici
  • papíry A3, zápisník
  • lunch box ( 2 nádoby )
  • vhodné oblečení do přírody !

Doprava do Trstěnice:

vlakem do Svitav nebo České Třebové - odtud jedou celkem pravidelně busy do Trstěnice. Ze zastávky půjdete nahoru do kopce směrem ke kostelu - tam je komunitní centrum.

Ubytování:


Cena:

Kurzovné: Kč ....................na účet 181735160/0300 pod heslem "autenticky pohyb"

V případě, že se kurz nebude moci konat vzhledem k vládním nařízením, bude záloha v plné výši vrácena.

Přihláška na  AUTENTICKÝ POHYB 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet