Retreat

Eco-Somatika a Nervový Systém

5-11.7. 2024 centrum Buchov, okr. Benešov 

Tento týdenní retreat je určen všem studentům programu Vědomé Tělo (současným a minulým) a bude věnován zejména environmentální somatice, jak skrze ni pracovat s traumatem. Budeme vycházet z Polyvagální teorie Stephena Porgese, jehož výzkumy a práce oslovuje čím dál větší počet terapeutů, facilitátorů i vědců.  K tomu všemu se dozvíme i o principech zdravého ayurvédského vaření.

Program bude probíhat jak uvnitř v sále, tak v nádherné okolní přírodě a tentokrát i v kuchyni pro ty, kdo se budou chtít něco naučit z kulinářských znalostí Světlany. Světlana Synáková – Good Karma, autorka knihy Atlas polévek, je vyhlášená mistryně ayurvédské kuchyně, avšak neorientuje se pouze na Indii. Tyto principy lze využít v každé kuchyni a o tom to je... budeme se je učit v procesu se Světlankou.

Rena Milgrom povede somatický pohyb, somatickou terapii a environmentální tvorbu.

Cena: 15.600,- Kč zahrnuje výuku, ubytování v centru Buchov, prostory, strava 3x denně. (Tato cena neplatí pro ty, kdo mají předplacený roční program VT.)

Možnost podpory a slevy:  3.500 Kč slevu nabízíme absolventům VT 3. Ostatním absolventům či  studentům nabídneme slevu dle jejich i našich možností a osobní dohody.

Přihlášky: renadance@gmail.com

Zálohu 5.000 Kč prosím pošlete na účet 181735160/0300 pod vaším jménem a heslem Buchov do 10. 6. 2024

Přihláška

Eco-Somatika 5-11.7. 2024

Kudyznudy.cz - tipy na výlet