Soma ze srdce

Nacházíte se ve finanční nouzi a potřebujete somatické ošetření a znovunapojení na své tělo? Zkuste se ozvat Blance a třeba najdete společné téma a domluvíte si setkání.

Soma ze srdce je společné hledání odpovědi na otázku, co udělat pro to, abyste se po setkání cítili v těle a v pohybu lehce a propojeně. Je to somatická práce podle principů Dynamic Embodiment, která se uskutečňuje za pomoci zpomalení, inspirace slovem, dotekem a nebo obrazem, a která vybízí k věnování plné pozornosti tělu a pohybu v tomto okamžiku na tomto místě.

Blanka poskytuje tuto somatickou pohybovou péči potřebným po večerech na Cibulkách ve svém obyvákovém ministudiu a nebo i venku v parku. Může se jednat o jendorázovou akci a nebo po vzájemné domluvě o dvě až tři setkání. Dostatečnou odměnou bude vaše spokojenost a případně drobný příspěvek pro platformu somatika.cz. Nabídka platí pro přátele somatiky.cz a jejich přátele po dobu Blančiny praxe.

Více o Blance najdete na: https://www.somatika.cz/blanka-lisa/. Praktická ukázka jejího přístupu je na našem blogu: https://www.somatika.cz/l/co-muzete-zazit-pri-somaticke-pohybove-praxi/

Kontakt: blanka.lisa@centrum.cz


Kudyznudy.cz - tipy na výlet